I år som i fjor: Geir og Coop Nordland vil gi hjelp til jul: – Skal bidra der skoen trykker mest

- Vi skal prøve å gi vårt lille bidrag slik at noen kanskje kan få en litt bedre jul enn de kunne fått uten vår hjelp, sier Geir Wenberg.  Foto: Salten Aqua

Vi gjentar tradisjonen: Sammen med Geir Wenberg ønsker vi å hjelpe barnefamilier i Salten som har behov for det slik at julen blir litt bedre. Omtanke, og det å gi tilbake er en av våre kjerneverdier og en del av vår egenart som medlemseid virksomhet. 

Nå nærmer det seg jul – en høytid som kan by på festmåltid og gaver, i tillegg til julesanger på full guffe som man har hørt hundre ganger før. For mange er jula den fineste tiden i året. Samtidig er jula en utfordrende tid for flere. Feiringen kan nemlig merkes godt på lommeboka, noe som kan by på mer stress enn julestemning i juletiden. Derfor vil Geir Wenberg, i samarbeid med Coop Nordland gi hjelp til de som trenger det denne førjulstiden.

– Vi skal prøve å bidra til at noen kan få en litt bedre jul enn de kunne fått uten vår hjelp, sier Wenberg.

Trenger din familie litt hjelp til jul så send noen ord om hvem dere er til [email protected] Terskelen skal være lav og informasjonen blir ikke delt. 

Vi ønsker dere en riktig god førjulstid ❤

 
Forrige
Forrige

Vi bygger ny Extra-butikk på Laksvollen

Neste
Neste

Elevene strålte under lanseringen av Umami Food Truck